نحوه وارد کردن اکانت های قانونی ظرفیت دوم

آموزش وارد کردن اکانت های قانونی ظرفیت دوم :

1 - بعداز دی اکتیو از طرف فروشنده و دریافت مشخصات اکانت , در کنسول خود به قسمت Users رفته وسپس  New User و بعد گزینه Create aUser رو بزنید و طبق مراحل داخل عکس گزینه ها را انتخاب کنید.    

 

 

گزینه یAccept  رو انتخاب کنید

 

 

و سپس گزینه ی Next را بزنید.

 

 

2- ایمیل و پسوردی که از فروشنده دریافت کردید رو وارد کنید و گزینه Sign in رو بزنید 

 

3-  در این قسمت صفحه جدیدی میاد که از شما کد می خواد ..از این صفحه با گوشی عکس بگیرید و در تلگرام یا واتس آپ برای فروشنده(من) به شماره 09120269350 ارسال کنید تا فروشنده کد رو برای شما بفرسته.(دقت کنید که این کد ها یک بار مصرف هستند و بعد از چند دقیقه باطل می شوند و در صورت باطل شدن شما تمام مراحل رو باید دوباره انجام دهید پس لطفا در فرستادن عکس برای ما عجله کنید .. وقتی کد رو وارد کردید گزینه verfie رو بزنید .

 

4- سپس در همان منوی اصلی کنسول به سراغ اخرین گزینه یعنی Library و سپس گزینه Purchased رفته و بازی ها رو انتخاب کرده و به لیست دانلود خود انتقال دهید ( لیست دانلود در نوار بالا گزینه اول Notifications و سپس گزینه Downloads قابل مشاهده است )

 

 

5- وقتی چند مگابایت از بازی دانلود شد و بازی به لیست شما اضافه شد از قسمت setting و سپس acconte management از اکانت  sign out کنید(خارج شوید)  و بازی را از اکانت خودتان دانلود و سپس بازی کنید.