نحوه وارد کردن اکانت های قانونی ظرفیت سوم

نحوه وارد کردن اکانت های قانونی ظرفیت سوم

 

1- در کنسول خود به قسمت Users رفته وسپس  New User و بعد گزینه Create aUser رو بزنید و طبق مراحل داخل عکس گزینه ها را انتخاب کنید.    

 

 

گزینه یAccept  رو انتخاب کنید

 

 

و سپس گزینه ی Next را بزنید.

 

 

2- ایمیل و پسوردی که از فروشنده دریافت کردید رو وارد کنید و گزینه Sign in رو بزنید 

   

3 - در این قسمت صفحه جدیدی میاد که از شما کد می خواد ..از این صفحه با گوشی عکس بگیرید و در تلگرام یا واتس آپ برای فروشنده(من) به شماره 09120269350 ارسال کنید تا فروشنده کد رو برای شما بفرسته.(دقت کنید که این کد ها یک بار مصرف هستند و بعد از چند دقیقه باطل می شوند و در صورت باطل شدن شما تمام مراحل رو باید دوباره انجام دهید پس لطفا در فرستادن عکس برای ما عجله کنید .. وقتی کد رو وارد کردید گزینه verfie رو بزنید .  

4- در صفحه جدید گزینه DO Not Change رو انتخاب کنید (خیلی مهم )

 

5 - سپس در همان منوی اصلی کنسول به سراغ اخرین گزینه یعنی Library و سپس گزینه Purchased رفته و بازی ها رو انتخاب کرده و به لیست دانلود خود انتقال دهید ( لیست دانلود در نوار بالا گزینه اول Notifications و سپس گزینه Downloads قابل مشاهده است )

 

 

 

6-  سپس به قسمت Settings بروید و  گزینه Management Account/Network PlayStation را انتخاب کنید و حالا گزینه Licenses Restore را انتخاب بکنید، مراحل را تا پایان ادامه دهید تا عملیات Licenses Restore نیز انجام گردد.

 

 

نکته : از اکانت به هیچ وجه خارج نشوید ( sign out نکنید )... درون همین اکانت یازی کنید..اکانت های ظرفیت 3 در ابتدای اجرا به اینترنت احتیاج دارند که برای چک لایسنس بازی هستش و بعد از اجرای  بازی تا یک ساعت بدون اینترنت هم میتوان بازی رو ادامه داد.این اکانت ها نیاز به اینترنت زیادی ندارند و حجمی در حد چند کیلو بایت مصرف می کنند.گارانتی مادام العمر دارند و قابل تعویض هستند.

اکانتهای ظرفیت 3 مشابه اکانتهای ظرفیت 2 هستند تنها با 2 تفاوت:
1- برای بازی حتماً همیشه باید آنلاین باشید
2- روی اکانت خودتان نمیتوانید بازی کنید
لذا فقط از طریق ورود به اکانت اشتراکی میتوانید به بازی مربوطه بپردازی