با سلام خدمت همراهان کنسول برتر

نحوه وارد کردن اکانت های قانونی ظرفیت سوم پلی استیشن ۵

(برای خرید اکانت های قانونی PS4 و PS5 از طریق کانال تلگرام ما به آدرس bestps4ir اقدام کنید)

ابتدا کنسول را روشن کرده و سپس دکمه PS را بزنید..وارد صفحه زیر می شوید…
روی گزینه Add User بزنید تا وارد صفحه زیر شوید.
در این قسمت از سمت چپ روی گزینه Get Started بزنید

( دقت کنید که به هیچ وجه از سمت راست اکانت را وارد نکنید چون بعد از خاموش کردن دستگاه اکانت خود به خود از روی دستگاه پاک می شود در واقع سمت راست اکانت به صورت مهمان روی کنسول شما وارد می شود که ما با آن کاری نداریم)..


شرایط را قبول کنید و confirm بزنید.


سپس در صفحه زیر ایمیل اکانت را در بالا و پسورد را در پایین وارد کرده و sign in بزنید.در صفحه بعد روی گزینه OK بزنید.در صفحه بعد Do This Later در پایین صفحه را انتخاب کنید.در بخش بعد social and open را انتخاب کنید..


وقتی وارد اکانت شدید به قسمت Library که سمت راست گزینه آخر است می روید.و در بخش Your Collection بازی خریداری شده را انتخاب و دانلود می کنیم.(دقت کنید که در بالای ایکون هر بازی سه‌نقطه‌ وجود دارد که میتوانید نسخه PS4 یا PS5 بازی را از آنجا انتخاب کنید)حالا که بازی در حال دانلود است به Setting در نوار بالا می روید سپس User And Account را انتخاب می کنید.


بعد از آن گزینه Other و سپس Consol Sharing را می زنید.

دقت کنید در اکانت های ظرفیت سوم Consol Sharing باید Disable  باشد.

 

در صورتی که Disable نبود حتما کنسول شیرینگ را Disable کنید.

حالا در همین اکانت بازی را دانلود کرده و سپس بازی می کنید .. دقت کنید که در پلی استیشن ۵ قابلیت سوییچ یوزر که برای مثلا بازی های فیفا وجود داشت در اکانت های ظرفیت ۳ وجود ندارد و شما حتما باید بازی ها را در همان اکانت ظرفیت سوم بازی کنید..


نویسنده :حامد حکیم زاده


هرگونه کپی برداری از این مقاله بدون ذکر منبع غیر مجاز است.