بازی دیجیتالی یا اکانت های ظرفیتی یا اکانت های قانونی به چه اکانت هایی می گویند؟

بازی های دیجیتالی یا ظرفیتی بازی هایی هستند که به وسیله گیفت کارت قانونی از استور سونی خریداری می شوند و کاملا قانونی و مورد تایید سونی می باشند..یعنی صفر تا صد ساخت اکانت و شارژ کردن آن توسط ما انجام می شود و اکانت کاملا خام و استفاده نشده به مشتری فروخته می شود.. این اکانت ها دقیقا مثل دیسک بوده و بازی را به صورت کامل و مادام العمر در اختیار شما قرار می دهند..

این اکانت های به هیچ وجه باعث بن شدن کنسول شما نمی شوند چون کاملا قانونی هستند و با اکانت های ترکیبی یا هکی متفاوت هستند..سایت های معروف گیمینگ ایرانی ( حالا یا به دلیل بی سوادی ادمین هایشان یا به خاطر اینکه بتوانند دیسک هایشان را با قیمت بالا بفروشند) به اشتباه این اکانت ها را به جای اکانت های هکی یا ترکیبی معرفی کرده اند در صورتی که اکانت های هکی با هک کردن و دزدیدن اکانت یک شخص حقیقی و فروختن آن به شخص دیگر به دست می آیند و هیچ ربطی به اکانت های قانونی ندارند

اکانت های هکی یا ترکیبی باعث بن شدن کنسول می شوند اما اکانت های قانونی یا ظرفیتی همانطور که از اسمش پیداست کاملا قانونی و مورد تایید سونی هستند..

متاسفانه برخی سایت های معروف گیمینگ در ایران که کار فروش را هم انجام می دهند بدون هیچ تجربه و علمی نسبت به دنیای گیم فقط برای اینکه بتوانند جنس های خودشان را بیشتر بفروشند اقدام به تولید محتوای دروغ می کنند و با فریب دادن مخاطبان به دنبال منافع شخصی خودشان هستند..با یک گشت و گذار ساده در اینترنت و خواندن مقالات مربوط به اکانت های قانونی ظرفیت دوم و سوم در بعضی سایت های معروف به حرف های من خواهید رسید..

توضیحات مربوط به ظرفیت های مختلف اکانت های قانونی

اکانت های قانونی ظرفیت اول

این اکانت ها قابلیت بازی به صورت آفلاین را دارا هستند.. قیمت کمتری نسبت به ظرفیت های ۲ و ۳ دارند.. به محض وصل شدن به اینترنت بازی قفل می شود حتی اگر شما در اکانت مربوطه نباشید.. یعنی قابلیت اپدیت بازی را هم ندارید و کلن تا زمانی که بازی را تمام نکرده اید به شما پیشنهاد میکنیم که به نت وصل نشوید چون بازی قفل می شود..قابلیت بازی در اکانت شخصی خودتان.. این اکانت ها قابلیت فروش مجدد را ندارند..این اکانت ها باعث بن شدن کنسول شما نمی شوند و تنها اتفاقی که موقع وصل شدن به نت می افتد قفل شدن بازی است..


اکانت های قانونی ظرفیت دوم

این اکانت ها قابلیت بازی به صورت آنلاین و آفلاین را به صورت کاملا قانونی به شما می دهند(دقیقا مثل دیسک) می توانید در اکانت شخصی خودتان بازی کنید ..این اکانت ها قابلیت فروش مجدد دارند ..


اکانت های قانونی ظرفیت سوم

این اکانت ها قابلیت بازی به صورت آنلاین را دارا هستند یعنی برای باز کردن بازی شما حتما باید به اینترنت متصل باشید تا لایسنس بازی چک شود .. این به این معنی نیست که نمی توانید بخش های آفلاین بازی را بازی کنید .. وقتی که نت وصل باشد شما می توانید تمام قسمت های بازی را به راحتی و به صورت کاملا قانونی بازی کنید.. برای بازی کردن باید در اکانت مورد نظر بازی کنید یعنی اگر شما چهار اکانت ظرفیت سوم از چهار بازی مختلف داشته باشید هر بازی را باید در اکانت مربوط به همان بازی ، بازی کنید..این اکانت ها قابلیت فروش مجدد دارند.

کنسول برتر با چهار سال سابقه درخشان افتخار می کند که صادقانه در کنار شما هر روز برای بهتر شدن تلاش کرده است..ما به خود می بالیم که همیشه صداقت را مهم ترین بخش میان خودمان و شما مخاطب عزیز قرار داده ایم..

در آخر از تمام شما مخاطبان عزیز عاجزانه تقاضا می کنیم که قبل از خرید از سایت هایی که فقط با تبلیغات توانسته اند معروف شوند و به صفحات اول گوگل بیایند و هیچ علم تجربه ای در زمینه کارشان ندارند و فقط مانند دلال ها قصد خالی کردن جیب شما را دارند کمی تحقیق کنید ..


نویسنده حامد حکیم زاده

مدیر وب سایت کنسول برتر