یک توسعه دهنده در حساب تویتر خود عنوان کرده است که احتمالا اطلاعات جدیدی از عنوان فرانچایز God Of War در رویداد معرفی Ps5 ارائه خواهد شد..

گفته می شود عنوان جدید God of war دنباله God of war 2018 بوده که جایزه بهترین بازی سال را در رویداد Game Award 2018 دریافت کرد.یکی از مهندسان توسعه بازی God Of war آقای جیم شروف گیمر های طرفدار بازی را به رویداد معرفی Ps5 دعوت کرده تا اطلاعات بیشتری کسب کنند..

گفتنی است در گذشته لیستی از اعضای توسعه دهنده ی بازی های Ps5 منتشر شد که در آن توسعه دهنده های بازی God of war هم حضور داشتند و این یکی به احتمال زیاد God of war  جدید برای کنسول Ps5 معرفی خواهد شد..به نظر می رسد که در عنوان جدید God Of war شخصیت Thor یک شرور خواهد بود و شخصیت آترئوس در بازی جدید اهمیت بیشتری خواهد داشت و در پایان فازی با هویت این شخصیت بیشتر آشنا خواهیم شد همچنین شخصیت کراتوس هم به خاطر رابطه پدر و پسری نقش بسیار مهمی در بازی جدید خواهد داشت

همچنین شایعات جدید در مورد این بازی می گوید که این بازی تحت عنوان God Of war Fimbulwinter شناخته می شود

(Fimbulwinter دوره ای است که رگناروک وارد داستان های Norse می شود )


عرضه بازی God Of war جدید می تواند خبر به شدت خوبی برای گیمر ها و طرفداران این بازی باشد .. تا کنون بازی های Gran Turismo و Horizon Zero Dawn برای Ps5 معرفی شده و معرفی بازی God of war و نشان دادن یک دمو از گیم پلی بازی می تواند گرافیک و قابلیت های سخت افزاری Ps5 را بیشترین به هواداران نشان دهد..