امروز  می خواهیم ساخت اکانت پلی استیشن امارات رو به شما آموزش بدیم شاید با خودتون بگید که چرا اکانت امارات ؟

چند دلیل برای اینکه اکانت امارات بسازیم؟

اکانت های امارات مانند اکانت های ریجن دیگر به راحتی قابل استفاده روی هر پلی استیشنی با هر ریجنی را دارند زبان آن انگلیسی و واحد پول آن دلار است..

شما اگر بازی های فوتبال با گزارشگر عربی را بخواهید باید اکانت امارات داشته باشد و از استور امارات این بازی ها را به وسیله گیفت کارت امارات که در سایت ما موجود است بخرید

همچنین خیلی از دیسک های پلی استیشن که وارد کشور ما می شوند ریجن امارات هستند و برای اینکه بخواهید برای بازی هایشان DLC بخرید باید اکانت ریجن امارات داشته باشید

نکته دیگر هم ارزان تر بودن اشتراک پلاس  در ریجن امارات است ..

خب بریم به سراغ آموزش 

کنسول خود را به اینترنت وصل کرده و سپس مرحله به مرحله آموزش رو دنبال کنید

کنسول رو روشن کرده و گزینه New User رو انتخاب کنید...
۲- برای ساخت اکانت جدید گزینه  Create user را انتخاب کنید.
Accept رو انتخاب کنید ( یعنی قوانین PSN رو قبول کردید).

سپس گزینه NEXT رو انتخاب کنید.

سپس گزینه  New to PSN? Create an Account رو انتخاب کنید..

-گزینه Sign up Now رو میزنیم که البته این قسمت شاید کمی طول بکشه که بستگی به اینترنت شما داره (صبور باشید).در این قسمت کشور را United Arab Emirates را انتخاب کنید و سپس شهر را Dubai انتخاب کنید

(عکس مربوط به ساخت اکانت psn آمریکا هستش و اینجا باید کشور رو به United Arab Emirate عوض کنید).(عکس مربوط به ساخت اکانت آمریکاست.. شما باید در این قسمت شهر Dubai را وارد کنید..کد پستی در ریجن امارات مهم نیست)در این مرحله سونی از شما می خواد که برای اکانتتون یک آواتار انتخاب کنید .در این مرحله آدرس ایمیل و رمز انتخابی خودتون رو وارد می کنید .. دقت کنید که رمز انتخابی شما یک رمز خاص باشد همچنین رمز عبور نباید کمتر از ۸ حرف باشد و همچنین باید عدد هم داشته باشد..سپس Next بزنید..

 در قسمت Online ID شما باید یک شناسه (اسم) برای خودتون انتخاب کنید. دیگر گیمر های آنلاین شما رو با این شناسه میشناسند، شناسه نباید قبلا استفاده شده باشه یا تکراری باشه.  در قسمت First Name هم نام کوچکتون و در قسمت Last Name هم فامیلی خودتون رو وارد میکنید و روی Next میزنید. اگه کادر مورد تایید باشه سمت راستش یه تیک میاد. اگه تکراری باشه یا اشتباه باشه علامت اخطار قرمز میاد.
حالا سونی از شما میخواد که ایمیلتون رو Verify کنید و میگه Please Verify Your Account. در این مرحله سونی یک ایمیل به ادرس ایمیلی که وارد کردید ارسال کرده که باید اون ایمیل رو باز کنید . اون ایمیل حاوی یک لینک هست که باید روی اون لینک کلیک کنید تا ایمیل شما فعال بشه . بعد از اون ادامه مراحل رو میتونید برید جلو.

اینم تصویری که ممکنه واسه شما پدیدار بشه و باید روی Verify کلیک کنید.


بعد از verfie کردن ایمیل در ps4 هم verfie رو بزنید ..

گزینه های بعد از شما اجازه اشتراک گذاری نامتون در PSn با دوستتاتون رو میخواد و یا چه کسانی بتونن پروفایلتون رو مشاهده کنن ( شخصی سازی پروفایل ) که بعد از انتخاب گزینه مورد نظر Next رو بزنید.
 قسمت بعد Accept رو انتخاب کرده و وقتی میخواد حسابتون رو به فیسبوک متصل کنه فعلا Do This Later رو انتخاب کنید.

در مراحل بعد گزینه Next و Skip رو انتخاب کنید و سپس Ok رو بزنید.و تبریک میگم تمام شد اکانت psn امارات شما در PS4 ساخته شد..