منو
Your Cart

بلاگ - اکانت قانونی RSS Feed

11 Feb کپی خور کردن PS4 چه معایب و مشکلاتی دارد؟
HamedHakim 45 20238
کپی خور کردن Ps4 چه معایب و مشکلاتی دارد؟قبل از اینکه تصمیم بگیرید دستگاه پلی استیشن ۴ خود را کپی خور کنید یا Ps4 کپی خور بخرید لطفا چند دقیقه وقت بگذارید و این مطلب را بخوانید.امروزه با وجود وضعیت بد اقتصادی خیلی از گیمر ها به این فکر می افتند که دس..
09 Feb نحوه فعال سازی ورود دو مرحله ای اکانت پلی استیشن (PS4)
HamedHakim 2 1195
   نحوه فعال سازی ورود دو مرحله ای اکانت پلی استیشن  راه حل اول   از طریق پلی استیشن ۱- به بخش Setting در کنسول پلی استیشن خود بروید.۲- سپس بخش Account Managment را انتخاب کنید.۳- بعد از آن گزینه Account Information را انتخاب کنید.۴-در این قسمت به بخ..
25 Dec جزییات به‌روزرسان جدید بازی Call of Duty: Modern Warfare مشخص شد
HamedHakim 0 353
جزییات به‌روزرسان جدید بازی Call of Duty: Modern Warfare مشخص شدحالت جدید اضافه شده به بازی Snowfight نام دارد که به بخش Gunfight اضافه خواهد شد. این حالت جدید برای مدتی محدود در یکی از نقشه‌های بازی با محیط زمستانی در دسترس خواهد بود...
20 Dec نحوه رایگان بازی کردن بازی های پولی پلی استیشن
HamedHakim 8 11540
با سلام خدمت بازدید کنندگان عزیزمقاله ای که امروز براتون می نویسم تا الان در هیچ وبسایتی نوشته نشده و کنسول برتر برای اولین بار داره این مقاله رو منتشر می کنه..قبل از هر چیز معایب این روش رو خدمتتون عرض می کنم اول اینکه در این روش شما فقط بعضی بازی ه..
20 Nov چگونه بازی ظرفیت سوم را در اکانت خودمان بازی کنیم
bestps 1 1345
با سلام خدمت شما عزیزان در مطلب های قبل عرض کردیم که بازی های ظرفیت سوم را باید در همان اکانتی که خریداری کرده اید  بازی کنید  اما در این مقاله سعی داریم راه حلی را به شما آموزش دهیم که به وسیله آن بازی های ظرفیت سوم را در اکانت  خودتان بازی کنی..
20 Nov نحوه وارد کردن اکانت های قانونی ظرفیت سوم
bestps 0 5402
1- در کنسول خود به قسمت Users رفته وسپس  New User و بعد گزینه Create aUser رو بزنید و طبق مراحل داخل عکس گزینه ها را انتخاب کنید.     گزینه یAccept  رو انتخاب کنید.و سپس گزینه ی Next را بزنید.2- ایمیل و پسوردی که از فروشنده دریافت کردید رو وارد کنی..
20 Nov نحوه وارد کردن اکانت های قانونی ظرفیت دوم
bestps 0 2983
1 - بعداز دی اکتیو از طرف فروشنده و دریافت مشخصات اکانت , در کنسول خود به قسمت Users رفته وسپس  New User و بعد گزینه Create aUser رو بزنید و طبق مراحل داخل عکس گزینه ها را انتخاب کنید.    گزینه یAccept  رو انتخاب کنید و سپس گزینه ی Next را بزنید...
نمايش 1 تا 7 از 7 (1 صفحه)