منو
Your Cart

بلاگ - اکانت پلی استیشن RSS Feed

15 May نحوه دی اکتیو کر‌دن و پاک کردن اکانت ظرفیت دوم در PS5
HamedHakim 0 808
نحوه دی اکتیو کردن و پاک کردن اکانت ظرفیت دوم در PS5ابتدا وارد اکانتی که قراره دی اکتیو و پاک کنید میشید و گزینه setting را انتخاب می کنید.سپس به بخش User and account بروید .سپس Other را انتخاب کنید و در صورتی که اکانت را قبلا Sign out کرده اید مجددا..
15 May نحوه وارد کردن اکانت های قانونی ظرفیت سوم در PS5
HamedHakim 0 414
با سلام خدمت همراهان کنسول برترنحوه وارد کردن اکانت های قانونی ظرفیت سوم پلی استیشن ۵(برای خرید اکانت های قانونی PS4 و PS5 از طریق کانال تلگرام ما به آدرس bestps4ir اقدام کنید)ابتدا کنسول را روشن کرده و سپس دکمه PS را بزنید..وارد صفحه زیر می شوید…روی..
06 Jun آموزش ساخت اکانت Psn انگلیس
HamedHakim 0 4352
امروز می خواهیم آموزش ساخت اکانت پلی استیشن انگلیس (ریجن۲) رو براتون به همراه عکس توضیح بدیم..با کنسول برتر همراه باشیدکنسول خود را به اینترنت وصل کرده و سپس مرحله به مرحله آموزش رو دنبال کنید۱- کنسول رو روشن کرده و گزینه New User رو انتخاب کنید...۲-..
09 Feb نحوه فعال سازی ورود دو مرحله ای اکانت پلی استیشن (PS4)
HamedHakim 2 2028
   نحوه فعال سازی ورود دو مرحله ای اکانت پلی استیشن  راه حل اول   از طریق پلی استیشن ۱- به بخش Setting در کنسول پلی استیشن خود بروید.۲- سپس بخش Account Managment را انتخاب کنید.۳- بعد از آن گزینه Account Information را انتخاب کنید.۴-در این قسمت به بخ..
26 Nov آموزش ساخت اکانت PSN آمریکا (ریجن ۱)
HamedHakim 1 7525
خیلی از شما کاربران عزیز درخواست داده بودید تا آموزش ساخت اکانت PSN رو روی سایت قرار بدیم به همین دلیل این آموزش رو با بیان ساده و همراه با عکس آماده کردیم : کنسول خود را به اینترنت وصل کرده و سپس مرحله به مرحله آموزش رو دنبال کنید  کنسول رو روشن ک..
20 Nov چگونه بازی ظرفیت سوم را در اکانت خودمان بازی کنیم
bestps 1 2035
با سلام خدمت شما عزیزان در مطلب های قبل عرض کردیم که بازی های ظرفیت سوم را باید در همان اکانتی که خریداری کرده اید  بازی کنید  اما در این مقاله سعی داریم راه حلی را به شما آموزش دهیم که به وسیله آن بازی های ظرفیت سوم را در اکانت  خودتان بازی کنی..
20 Nov نحوه وارد کردن اکانت های قانونی ظرفیت سوم
bestps 0 7365
1- در کنسول خود به قسمت Users رفته وسپس  New User و بعد گزینه Create aUser رو بزنید و طبق مراحل داخل عکس گزینه ها را انتخاب کنید.     گزینه یAccept  رو انتخاب کنید.و سپس گزینه ی Next را بزنید.2- ایمیل و پسوردی که از فروشنده دریافت کردید رو وارد کنی..
20 Nov نحوه وارد کردن اکانت های قانونی ظرفیت دوم
bestps 0 4141
1 - بعداز دی اکتیو از طرف فروشنده و دریافت مشخصات اکانت , در کنسول خود به قسمت Users رفته وسپس  New User و بعد گزینه Create aUser رو بزنید و طبق مراحل داخل عکس گزینه ها را انتخاب کنید.    گزینه یAccept  رو انتخاب کنید و سپس گزینه ی Next را بزنید...
نمايش 1 تا 8 از 8 (1 صفحه)